عرضه عمده لیوان پلاستیکی

امروزه برای پذیرایی از تعداد بالایی از مهمانان از لیوان های پلاستیکی و ظروف پلاستیکی درب دار استفاده می کنند زیرا این لیوان ها هم کیفیت بالایی دارند و هم با مواد بهداشتی تولید شده اند و می توان به راحتی از آنها استفاده کرد و هر کدام مختص به فردی هستند. امروزه عرضه عمده لیوان پلاستیکی در بازار ها به صورت عمده انجام می شود، مسلما با عرضه عمده بهتر می توان نیاز بازار ها و مصرف کنندگان عزیز را در هر نقطه ای که هستند تامین کرد و پوشش داد.

عرضه عمده لیوان پلاستیکی

موارد استفاده از لیوان پلاستیکی

موارد استفاده از لیوان پلاستیکی لیوان های پلاستیکی نمونه های مختلفی دارند که هر کدام برای فعالیتی کاربرد دارند، موارد استفاده از این لیوان ها بسیار زیاد می باشد به همین دلیل محبوبیت زیادی را به دست آورده اند، از موارد استفاده از این لیوان های پلاستیکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برای نوشیدن آب
 • شربت
 • آبمیوه
 • دوغ
 • نوشابه

برخی از این لیوان ها مقاومت بسیار بالایی دارند به همین دلیل می توان از آنها برای سرو نوشیدنی های گرم مانند چای و قهوه هم استفاده کرد. کاربرد های فراوانی و ویژگی های خاص این لیوان ها باعث شده تا روز به روز به تعداد مصرف کنندگان آن در دنیا افزوده شود. همان گونه که گفتیم این لیوان ها نمونه های مختلفی دارند که از این نمونه ها می توان به لیوان پلاستیکی نی دار، لیوان پلاستیکی شفاف اشاره کرد، نمونه نی دار برای کودکان هم عالی می باشد زیرا در مدرسه می توانند از آن برای نوشیدن آب استفاده کنند.

فرایند تولید لیوان پلاستیکی درجه1

فرایند تولید لیوان پلاستیکی درجه1 کشورمان ایران در حال حاضر اولین و بزرگترین تولید کننده لیوان های پلاستیکی و ظروف پلاستیکی مسافرتی به شمار می رود زیرا تولید کنندگان متعددی در آن فعالیت می کنند که در میان آنها این تولید کننده سابقه بیشتری دارد این تولیدی همواره به صورت حرفه ای تولید لیوان های خود را انجام می دهد، بدانید که فرآیند تولید لیوان پلاستیکی درجه ۱ به گونه ای می باشد که:

 1. ابتدا تولید کننده مواد اولیه بهداشتی و مرغوب را تهیه می کند.
 2. آنها را به میزان لازم به هم ترکیب می کند.
 3. حرارت می دهد تا ذوب شوند.
 4. درون قالب لیوان ها می ریزد.
 5. پس از شکل گیری و حرارت دهی کامل آنها را خشک می کنند تا سفت شوند.
 6. از نظر کیفیت و کارایی مورد بررسی قرار می دهند.
 7. سپس وارد بازار ها می کنند.

قابل ذکر است که تولید این محصول طبق اصول و استاندارد ها انجام می شود به همین دلیل کیفیت بالایی دارد و با همین نکته توانسته است مجوز تولیدات انبوه و عرضه به بازار ها را دریافت نماید. این محصول به گونه ای تولید می شود که می توان با کمک آن انواع نوشیدنی های سرد و گرم را سرو نمود و مورد استفاده قرار داد.

مراکز پخش لیوان پلاستیکی

مراکز پخش لیوان پلاستیکی مراکز پخش ابتدا قیمت لیوان پلاستیکی را در اختیار مشتریان قرار می دهند تا آنها بتوانند طبق بودجه ای که دارند حجم سفارشات را مشخص کنند. قابل ذکر است که این مراکز پخش لیوان ها را در بسته بندی های بهداشتی و با تعداد بسیار بالا وارد بازار ها می کنند تا بتوانند به راحتی نیاز مصرف کنندگان را پوشش بدهند. قابل ذکر است که این مراکز به صورت کاملا حرفه ای فعالیت می کنند و بهترین و با کیفیت ترین لیوان ها را در اختیار شما می گذارند.

پخش این لیوان ها هم براساس سفارش و درخواست مشتریان انجام می شود تا متناسب با نیاز و بودجه آنان باشد و هم به صورت مستقیم انجام می شود به گونه ای که این مراکز به سراغ تولیدی رفته و بهترین لیوان ها را تهیه کرده و سپس آنها را بدون این که دچار افت کیفیت و یا افزایش قیمت شوند وارد بازار ها می نمایند تا در اختیار شما قرار بگیرند. قابل ذکر است که بالا رفتن میزان مصرف کردم از این لیوان ها باعث شده تا هم حجم پخش آن بیشتر شود و هم تولیدات آن برای تامین نیاز بازار ها به سطح انبوه برسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما