قیمت ظروف پلاستیکی آشپزخانه عروس

ظروف پلاستیکی آشپزخانه عروس با بهترین کیفیت و مواد اولیه عالی و با رنگ‌های بسیار زیبا و دل‌پذیر درخدمت مصرف‌کنندگان می‌باشد دارای تنوع زیادی می‌باشد و هر روز هم وسایل جدیدی از آن تهیه‌شده و به بازار عرضه می‌گردد دیگر مانند گذشته نمی‌باشد که وقتی صحبت از ظروف پلاستیکی می‌شد فقط چند عدد سبد و لگن و جارو دستی بود.

قیمت ظروف پلاستیکی آشپزخانه عروس

مشخصات ظروف پلاستیکی آشپزخانه عروس

مشخصات ظروف پلاستیکی آشپزخانه عروس برای خرید ظروف آشپزخانه عروس باید دقت کنید از چه جنس با چه درجه مرغوبیت تهیه میکنید.امروزه ست کامل ظروف آشپزخانه عروس کلا مجهز می باشد و تمام موارد مورد نیاز که برای یک خانه از احتیاجات می باشد را دارا است.

همان‌طور که گفته شد ظروف پلاستیکی آشپزخانه همواره با زندگی روزمره ما در ارتباط هستند. شما نباید فقط به زیبایی و رنگ آن‌ها دقت کنید. باید به کیفیت و همچنین مواد اولیه به‌کاررفته نیز دقت داشته‌ باشید. چون این ظروف با مواد غذایی و آشامیدنی های روزانه مان سر و کار دارد.

معمولا ظروف پلاستیکی در یخچال، فریزر و ماکروفر قرار می دهیم. به این علت ظروف پلاستیکی باید کیفیت بالایی داشته باشد. حتما قبل از خرید ظروف پلاستیکی آشپزخانه دقت کنید چون در هر صورت بازار پر از ظروف پلاستیکی بی‌کیفیت ، یا ظروفی که از مواد اولیه درجه دو یا مواد بازیافتی می‌ باشد.

این‌ گونه ظروف پلاستیکی نامرغوب نه‌تنها کمکی به راحتی زندگی نمی‌کند؛ از آنجایی‌ که بعد از مدتی ماده سمی را آزاد می‌کند باعث سمی شدن مواد خوراکی داخل ظروف میشود؛که به بدن آسیب می‌رساند .

بررسی کیفیت ظروف پلاستیکی

بررسی کیفیت ظروف پلاستیکی

همان‌ طور که گفته شد ظروف پلاستیکی آشپزخانه همواره با زندگی روزمره ما در ارتباط هستند. شما نباید فقط به زیبایی و رنگ آن‌ها دقت کنید. باید به کیفیت و همچنین مواد اولیه به‌کاررفته نیز دقت داشته‌ باشید. چون این ظروف با مواد غذایی و آشامیدنی های روزانه مان سر و کار دارد.

معمولاظروف پلاستیکی در یخچال، فریزر و مایکروفر قرار می دهیم.به این علت ظروف پلاستیکی باید کیفیت بالایی داشته باشد. حتما قبل از خرید ظروف پلاستیکی آشپزخانه دقت کنید چون در هر صورت بازار پر از ظروف پلاستیکی بی‌کیفیت ، یا ظروفی که از مواد اولیه درجه دو یا مواد بازیافتی می‌ باشد.

این‌گونه ظروف پلاستیکی نامرغوب نه‌تنها کمکی به راحتی زندگی نمی‌کند؛ از آنجایی‌ که بعد از مدتی ماده سمی را آزاد می‌کند باعث سمی شدن مواد خوراکی داخل ظروف میشود؛که به بدن آسیب می‌رساند .

حالا برای شناخت ظروف پلاستیکی آشپزخانه چند مورد اساسی وجود دارد که قبل از خرید حتما به آن‌ها دقت کنید:

بو کردن :یکی از راه‌های تشخیص کیفیت ظروف پلاستیکی این است که آن ظرف را بو کنید. ظروف پلاستیکی که کیفیت خوبی ندارند .بوی مطبوع نمی‌دهند. در بالا نیز گفته شد، برخی از پلاستیک‌ها از مواد بازیافتی ساخته شده‌اند. برای همین بوی چندان خوبی نمی‌دهند. این ظروف را به هیچ عنوان برای مواد غذایی مناسب استفاده نکنید . قول قیمت پایین و ظاهر زیبای آنها نخورید.

بدنه ظروف و ضخامت آن‌ها :

ضخامت ظروف پلاستیکی اگر نازک هستند ،سخت و شکننده هستند. کیفیت بالایی ندارند.بهتر است هنگام خرید ظروفی را بخرید که هم ضخامت خوبی داشته بشد. هم اینکه ضخامت ضعف پلاستیکی آشپزخانه در همه‌ جای آن یکدست باشد.

این‌گونه نباشد که یک طرف برآمدگی و طرف دیگر فرورفتگی داشته باشد.به زبان ساده‌تر ظروف موج‌دار نباشد. این علامت‌ها نشان‌ دهنده این است که با رعایت اصول استاندارد تواید نشده‌ اند.

علامت‌های پشت ظروف را نگاه کنید :

ظروف پلاستیکی آشپزخانه که مناسب برای مواد غذایی تولید شده‌اند هم دارای علامتی هستند که از روی آن‌ها می‌توانید این ظروف را بشناسید ، و آنها را برای مواد غذایی مورد استفاده قرار دهید.ظروفی که بر روی آنها علامت استفاده در فریزر و ماکروفر ، حتی امکان گذاشتن در ماشین ظرفشویی را دارند.

باکیفیت‌تر از بقیه ظروف پلاستیکی هستند.اگر به‌دنبال ظروف پلاستیکی آشپزخانه هستید، که برای بسته‌بندی داخل فریزر بگذارید . حتما به این علامت‌ها توجه کنید. یعنی بهترین نوع ظروف پلاستیکی که در آشپزخانه می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. همین ظروف می‌باشد. و آن‌هایی که برچسب مایکروفر دارند.

چون این ظروف پلاستیکی از مواد اولیه مرغوب و درجه یک تهیه می‌شود .در هنگام یخ‌زدگی و یا حرارت بالا هیچ‌گونه سمی از خود آزاد نمی‌کنند ؛ با خیال راحت می‌توانید آن‌ها را برای سال‌های طولانی استفاده کنید .

ظروف پلاستیکی ارزان که از مواد بازیافتی تهبه شده‌اند دارای علامت بازیافت می باشد.به تا مصرف‌کننده امکان این را بدهد ؛از چه مواد اولیه‌ای ساخته شده‌ است.

بهترین برند و کارخانه‌ای که ظروف پلاستیکی تولید می‌کند همین برندهایی می‌باشد که این علامت‌ها را بر روی ظروف پلاستیکی آشپزخانه قرار می‌دهند. تا مصرف‌کننده به‌راحتی خود انتخاب کند که چه نوع ظرفی را با چه قیمتی تهیه کند .

انواع ظروف پلاستیکی آشپزخانه

انواع ظروف پلاستیکی آشپزخانه

امروزه ظروف پلاستیکی آشپزخانه فانتزی به‌ اندازه ای تنوع دارد که در هر خانه‌ای حداقل پنجاه یا شصت تکه لوازم پلاستیکی وجود دارد. ولی دقت داشته باشید ظروف پلاستیکی که می‌خرید حتما کیفیت بالایی داشته باشد و یا از یک برند معتبر باشد.

از جمله وسایل پلاستیکی که امروزه در بازار عرضه می‌شود می‌توان سطل نگهدارنده را نام برد ،که وسایل ریز و کوچک آشپزخانه را در خود جای می‌دهد.باعث مرتب دیده شدن آشپزخانه می‌شود و از ریخت‌وپاش در آشپزخانه جلوگیری می‌کند . همچنین می‌توان دست گیره‌های کوچک سیلیکونی را نام برد.

یا دمکنی سیلیکونی که امروزه جای دستگیره ها و دمکنی پارچه‌ای را گرفته است.دو مزیت عمده دارد اول این‌که دمکنی پارچه‌ای بعد یک مدت هم می‌سوزند و یا باکتری‌ها و قارچ‌ها را به خود جذب می‌کند درحالی که دستگیره های سیلیکونی این‌گونه نمی‌باشد.در رنگ‌های زیبا وجود دارد.خانم کدبانو به راحتی از آن‌ها استفاده می‌کند.

می‌توان زیر بشقابی های زیبا و خوش‌رنگ یا زیر فنجان هایی که بسیار زیبا طراحی شده‌اند را نام برد .تمامی این وسایل به خانه جلوه زیبایی می‌دهند . اما ظروف پلاستیکی فانتزی یک مزیت عمده دارد که نه زیاد سخت می‌باشد و نه زیاد نرم می‌باشد و همچنین در برابر حرارت مقاومت می‌کند.

از دیگر اقلام پر مصرف ظروف پلاستیکی، ظروف پلاستیکی آشپزخانه درب دار می‌باشد. این ظروف پلاستیکی درب دار نسبت ظروف دیگر تقاضای زیادی دارد . همیشه هم کاربردی می‌باشد. در سایزهای بسیار متنوع از کوچک به‌اندازه یک پیاله کوچک به‌اندازه‌ی یک قابلمه بزرگ تولید می شود.

استفاده‌یآن برای وسایل بیرون بر از خانه بسیار مفید می‌باشد؛ برای سفرهای یک‌روزه یا دوروزه نیز مفید است.چون هم سبک است و هم جاگیر نمی باشد. استفاده‌ی دیگر آن برای بسته‌بندی وسایل در یخچال و فریزر که باعث زیباتر دیده شدن داخل یخچال و فریزر می‌شود.

مهم‌ترین مزیت استفاده ظرف های درب دار پلاستیکی این است که مواد غذایی بوی یکدیگر را نمی‌گیرند و کاملاً استریل و بهداشتی در داخل یخچال باقی می‌ماند .

مرکز خرید ظروف پلاستیکی آشپزخانه عروس

مرکز خرید ظروف پلاستیکی آشپزخانه عروس

مرکز پخش این ظروف پلاستیکی معمولاً در تمام نقاط شهرها فروشگاه‌های پلاسکو وجود دارد؛ که مرکز فروش ظروف پلاستیکی فانتزی می‌باشد . شما برای خرید می‌توانید، به آن‌جا مراجعه کنید. به‌راحتی وسیله موردنظر خود را به خرید. قبل‌ از خرید از هر فروشگاهی دقت کنید برندی که می خرید از کارخانه معتبر باشد.

مطمئن شوید مواد اولیه به‌کار رفته، با کیفیت باشد. البته یک راه بهتر نیز می‌باشد ،خرید اینترنتی می باشد. وب‌سایت برند خود را پیدا کرده مستقیماً از وب‌سایت خرید اینترنتی داشته باشید. صددرصد قیمت خرید اینترنتی پایین‌تر از سطح بازار خواهد بود. چون مستقیماً با کارخانه در ارتباط هستید.

تمامی لوازم پلاستیکی با درج قیمت، کیفیت و اندازه در اختیار شما مصرف‌کنندگان قرار می‌ گیرد. معمولاً خریدهای اینترنتی ضمانت مرجوعی دارند البته اگر از یک سایت معتبر آن را خریداری کنیم .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما