تولید عمده جایخی پلاستیکی با کیفیت

جایخی پلاستیکی دارای مدل های مختلف میباشد که امروزه برای انواع و اقسام و موارد تولید گردیده و دارای جنس و کیفیت فوق‌العاده مطلوب است و همچنین قدرت فوق العاده خوبی در تولید یخ دارد و همچنین دارای قیمت مناسب و ارزان نیز می باشد.

تولید عمده جایخی پلاستیکی با کیفیت توسط کارخانه ها و شرکت های بزرگ را با استفاده از ابزار آلات و دستگاه های فوق پیشرفته به میزان انبوه انجام می ‌شود که این محصولات را در سایز و ابعاد گوناگون و همچنین مدل های ساده و پیچیده تولید می ‌کنند.

تولید عمده جایخی پلاستیکی با کیفیت

معرفی طرح های مختلف جایخی پلاستیکی

معرفی طرح های مختلف جایخی پلاستیکی

جایخی پلاستیکی دارای طرح های مختلف و گوناگون می باشد که از جمله طرح‌های این محصول می توانیم به طرح های قالب دار و ساده اشاره کنیم که قابل استفاده برای نگهداری در یخچال و همچنین در فریزر است و می توان درون آن یخ هایی با قالب کوچک ۴ سانتی متر در ۴ سانتیمتر قرار داد و درست نمود‌.

طرح دیگر جایخی پلاستیکی معمولاً شامل مدل های ایکیا است که جزء طرح های فانتزی و جذاب به شمار می‌آید که می‌توان با استفاده از این گونه جایخی پلاستیکی معمولاً یخ شکل دار و طرح دار تولید کرد که برای پذیرایی در مهمانی های بزرگ و همچنین تزیین کردن شربت استفاده می شود.

از دیگر طرح ‌های مختلف جایخی می ‌توانیم به نمونه های کروی نیز اشاره کنیم که یخ گرد تولید می ‌کنند و دارای مزایای مختلفی می باشند که از جمله مزیت ‌های آن ها این است که می‌ توان از این گونه یخ ها برای ظروف مختلف به راحتی و بدون نیاز به شکستن آن ها استفاده کرد.

از انواع مدل های جدید جا یخی پلاستیکی می ‌توانیم به نمونه‌ های دسته‌ دار نیز اشاره کنیم که حمل و نقل و جابجایی آن ها بسیار ساده و آسان است چرا که دارای دسته های مخصوص می باشد و می توان به راحتی آن ها را درون فریزر قرار داد.

از دیگر مدل‌های این محصول می توانیم به جای بخیه درب دار پلاستیکی نیز اشاره کنیم که دارای درب مخصوص است که روی ظرف قرار می‌گیرد و باعث می شود که ظرف هنگام جای گیری در یخچال نیاز به مراقبت نداشته باشد.

قیمت فروش جایخی با کیفیت پلاستیکی

قیمت فروش جایخی با کیفیت پلاستیکی

قیمت فروش جایخی پلاستیکی و سه کیفیت این محصولات متفاوت است و از اهمیت ویژه ای برای مشتریان برخوردار می باشد چرا که معمولاً اکثر فروشندگان محصولات خود را با کیفیت بالا و همچنین قیمت ارزان عرضه می کنند در غیر این صورت مصرف کنندگان تامین کنندگان محصولات خود را تغییر داده و آن ها را از افراد دیگری خریداری می ‌کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما